ANKARA TIR NAKLİYAT 0312 314 40 40

 

ANKARA TIR

0312 314 40 40 * 0535 250 74 74

 

 

Zafer Trans Nakliyat Yurtiçi Taşımacılık, Proje Taşımacılığı, Lojistik ve Kombine servisler vb Nakliye hizmetleri sunan, müşteri memnuniyeti odaklı bir Ankara Tır firması dır.

Temel Prensibimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü kamyon, kamyonet, tır, vinç, forklift, lowbet, depolama, parsiyel, evden eve, ambar, lojistik, nakliye nakliyat taşımacılık hizmet talebini en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektedir.

AnkaraTır Nakliyesi; işlerinizin gerçekleşmesi, iş başlangıcından sonuna kadar, deneyimli nakliye yöneticilerimiz tarafından yapılır. Sürücülerle ve elemanlarla sürekli irtibat halinde olup sorunsuz bir nakliye işi gerçekleştirirler. Ankara Tır Yükü Temini; Bölgemize gelen araçlarınıza yük temin ediyoruz. Bizi bir gün önceden ararsanız gerekli organizasyon yapılır. Arayın birlikte çözüm üretelim. Ankara Boş Açık ve Kapalı Tır Temini; Türkiye içi her il ve ilçede ihtiyaç duyduğunuz boş kamyon, kamyonet ve tır ları temin ediyoruz. Ankara merkezden diğer il ve ilçelere gidecek komple tır yükleriniz için gerekli organizasyon tarafımızdan yapılmaktadır.

 

 


 

Ankara Yurtiçi Karayolu Tır Taşımacılığı
Ankara Tır Nakliyat Ambarı İşletmeciliği
Şehiriçi ve Şehirlerarası Tır Nakliyesi
Komple ve Parsiyel Tır Yükü Nakliyatı
Ev ve Büro Eşyası Taşıma
Evden Eve Nakliyat
Ankara Boş ve Dönüş Tır Temini
Ankarada Dönüş Araçlarına Tır Yükü Temini
Boş Tır Araçlarına Eşya, Mal ve Yük Temini
Tır, Kamyon ve Kamyonet Temini
Ankara Tır Nakliyat, Nakliye, Taşımacılık

Bookmark and Share
Galeri